Навчальний семінар для членів авторського колективу з розроблення нового Стандарту початкової загальної освіти

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Центром Розвитку Освіти у Варшаві розпочали реалізацію українсько-польського проекту «Нова українська школа-2» в рамках Програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Цей проект спрямований на створення системи партнерства, яка має на меті сприяти успішному провадженню реформи загальної середньої освіти та підвищенню рівня освіти в Україні загалом.

17 – 24 вересня 2017 року у м. Сулеювек відбувся навчальний семінар для членів авторського колективу з розроблення нового Стандарту початкової загальної освіти. У семінарі взяли участь представники з різних освітніх середовищ: вчительських та академічних спільнот, громадського сектору. Протягом тижня учасники семінару працювали над розробленням Модельної навчальної програми та навчально-методичних матеріалів для вчителів пілотних шкіл України.

Варто відзначити допомогу Малгожати Житко, професора Варшавського університету, яка працюючи з окремими групами, надавала змістовні поради та найкращі рішення проблем, з якими стикалися автори навчальної програми. Тренери проекту Марія Самборська та Катажина Лош поділилися власним досвідом з використання новітніх технологій на уроках у початкових класах.

Також учасники проекту відвідали громадську початкову школу № 5 у Мінську-Мазовецькому та початкову школу № 24 м. Варшави. Надзвичайно цікавими були уроки математики з використанням конструкторів Лего, карт та ребусів. Учасники семінару мали також час для індивідуальних бесід з учителями та директорами цих шкіл.

Директор Центру розвитку освіти у Варшаві Барбара Рудзінська-Менкаль та представник Міністерства закордонних справ Республіки Польща також відвідали тренінговий центр та особисто поспілкувалися з учасниками, які високо оцінили допомогу наших польських партнерів. Наприкінці поїздки українські експерти отримали свідоцтва, які підтверджують їх участь у навчальному семінарі.

Trackback URL: https://polishproject.nus.org.ua/navchalnyj-seminar-dlya-chleniv-avtorskogo-kolektyvu-z-rozroblennya-novogo-standartu-pochatkovoyi-zagalnoyi-osvity/trackback/

Залишити коментар:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *