Робоча зустріч членів авторського колективу з розроблення нового Стандарту початкової загальної освіти

У вересні 2017 р. Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Центром Розвитку Освіти у Варшаві розпочав реалізацію українсько-польського проекту «Нова українська школа-2» в рамках Програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Цей проект спрямований на створення системи партнерства, яка має на меті сприяти успішному провадженню реформи загальної середньої освіти та підвищенню рівня освіти в Україні загалом.

9 – 13 листопада 2017 року у м. Львові відбулася друга робоча зустріч членів авторського колективу з розроблення нового Стандарту початкової загальної освіти. У ній взяли участь представники вчительських та академічних спільнот і громадського сектору. Учасники робочого семінару працювали над розробленням Рамкової освітньої програми для 1-4 класів.

Керівники Центру розвитку освіти у Варшаві Барбара Рудзінська-Менкаль та Беата Янцаж-Ланчковска, а також заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей відвідали робочу зустріч для того, щоб особисто поспілкувалися з учасниками, підтримати їх, дізнатися на якому етапі роботи вони перебувають та які труднощі виникають у процесі створення освітніх програм.

Trackback URL: https://polishproject.nus.org.ua/robocha-zustrich-chleniv-avtorskogo-kolektyvu-z-rozroblennya-novogo-standartu-pochatkovoyi-zagalnoyi-osvity/trackback/

Залишити коментар:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *