Робочий семінар у рамках українсько-польського проекту “Нова українська школа – 2”

Цей проект спрямований на створення системи партнерства, яка має на меті сприяти успішному провадженню реформи загальної середньої освіти та підвищенню рівня освіти в Україні загалом.

9 – 13 листопада 2017 року у м. Львові відбулася друга робоча зустріч членів авторського колективу з розроблення нового Стандарту початкової загальної освіти. У ній взяли участь представники з різних освітніх середовищ: вчительських та академічних спільнот, громадського сектору. Учасники робочого семінару працювали над розробленням Рамкової освітньої програми для 1-4 класів.

Варто відзначити допомогу Малгожати Житко, професора Варшавського університету, яка працюючи з окремими групами, надавала змістовні поради та найкращі рішення проблем, з якими стикалися автори освітніх програм. Керівники Центру розвитку освіти у Варшаві, а також заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей відвідали робочу зустріч для того, щоб особисто поспілкувалися з учасниками, підтримати їх, дізнатися на якому етапі роботи вони перебувають та які труднощі виникають у процесі створення освітніх програм.

Trackback URL: https://polishproject.nus.org.ua/robochyj-seminar-u-ramkah-ukrayinsko-polskogo-proektu-nova-ukrayinska-shkola-2/trackback/

Залишити коментар:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *