04 Вер, 2018

Розпочався черговий етап польсько-українського проекту Нова українська школа-2

У м. Сулеювек (Республіка Польща) 03 вересня 2018 року  розпочався  черговий етап польсько-українського проекту Нова українська школа-2.

Урочисте відкриття сесії відбулося за участі віце-директора Центру розвитку освіти Польщі (ORE) п. Беати Янцаж-Ланчковської, координаторів проекту п. Яцека Пясецького (РП) та п. Романа Шияна (Україна), які підкреслили важливість компетентнісної спрямованості української освіти, що базується на відповідному рамковому інструментарії європейського рівня.  Наголосили також і на необхідності постійного розвитку широкого спектру компетентностей в освітньому процесі, враховуючи швидкоплинність сучасного світу а також те, що усі ключові компетентності однаково важливі для самореалізації, особистісного розвитку, працевлаштування, участі у суспільному житті та активній громадянській позиції кожної дитини.

Експертна група, що працює над розробкою державного Стандарту  базової освіти розпочала роботу за галузевими напрямками за консультаційної підтримки колег з польської сторони. Зокрема, питання вивчення хімії у контексті природничих наук модерує проф. Кшиштоф Блащак. Фахівці з інших освітніх галузей окреслюють обов’язкові результати навчання за циклами базової освіти (5-6 та 7-9 класи).

Команда фахівців  з початкової освіти працює над розробленням рекомендацій для вчителів, що почали навчання у 2-му класі пілотних шкіл

Trackback URL: https://polishproject.nus.org.ua/rozpochavsya-chergovyj-etap-polsko-ukrayinskogo-proektu-nova-ukrayinska-shkola-2/trackback/

Залишити коментар:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *