07 Вер, 2018

Стратегічні напрямки

Зустріч з директором Центру розвитку освіти Польщі (ORE) п. Ядвігою Маріолою Щипінь актуалізувала питання партнерської співпраці між Україною та Польщею, окреслила основні напрямки в подальшому.

Спеціаліст із розвитку навичок підприємливості та підприємництва п.Олена Бех (м. Турин, Італія) зазначила, що:  «Український досвід здійснення освітньої реформи є надзвичайно важливим не лише для України, а й для ЄС. За результатами її впровадження можна буде виробити певні стратегії для інших країн, які лише планують свої кроки у напрямку реформування». У виступі п. Олени йшлося про впровадження актуальних рамкових документів Європейської Комісії та Ради Європи, а також про інструменти оцінювання поступу у засвоєнні ключових компетентностей.

Враховуючи, що ключовим моментом у реформуванні освіти є формування особистості з розвиненими компетентностями, що допоможуть їй стати успішною у житті, особливої актуальності набуває питання професійної орієнтації учнівської молоді. Досвід Польщі у цьому напрямку представив  п. Єжи Бєлєцкі.

Trackback URL: https://polishproject.nus.org.ua/strategichni-napryamky/trackback/

Залишити коментар:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *