05 Вер, 2018

Здоров’я і освіта

У м. Сулеювек продовжується робота в рамках проекту «Нова українська школа 2». Експертами з питань здоров’язбереження, зокрема п. Світлана Фіцайло, п. Олена Шиян, п. Станіслав Страшко та ін. було проведено сесію з відповідними фахівцями – проф. Доротою Мацандер та п. Валентиною Тодоровською з Центру розвитку освіти Польщі. На зустрічі активно обговорювалися питання фахової підготовки вчителів основної та старшої школи до впровадження здоров’язбережувальної освіти, зокрема роль закладів післядипломної освіти у цьому процесі. Проблеми формування «здорового» освітнього середовища є актуальними не лише для України. Польські колеги виявили зацікавленість до українського досвіду, особливо позитивно відзначивши наявність окремої дисципліни «Основи здоров’я» у навчальному плані. Наголошено на необхідності активізації діяльності мережі Шкіл сприяння здоров’ю в Україні, аби кожна дитина мала право на освіту в умовах комфортного середовища без шкоди для власного здоров’я.

Питання адаптації дітей з особливими освітніми потребами консультували п. Агнєшка Карчевська-Гзік та Марта Мілевська.

Група експертів з питань мистецтва активно обговорювали індивідуалізацію навчання музики, наскрізну інтеграцію мистецтва, проектний метод у мистецтві та багато ін. актуальних питань галузі.

За участі проф. Анни Маєвської-Вуйцік та Магдалени Смолень-Вавжусишин група філологів обговорювали питання вивчення національної мови як другої та роль ЗНО у ньому.

Trackback URL: https://polishproject.nus.org.ua/zdorov-ya-i-osvita/trackback/

Залишити коментар:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *